PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA REKLAM

NASZA REKLAMA... TWOJA PRZYSZŁOŚĆ...NASZA REKLAMA... TWOJA PRZYSZŁOŚĆ...

KASETONY REKLAMOWE

  • kasetony standardowe aluminiowe z wykorzystaniem bazowego profila 130, 140 lub 160mm
  • kasetony z PMMA i PCV
  • kasetony reklamowe z płyt kompozytowych
  • kasetony reklamowe wykonane w technologii elastycznego lica

Kasetony reklamowe to jedna z najbardziej popularnych form oznakowania zewnętrznego, stosowana zarówno przez małe firmy jak i wielkie korporacje. Ze względu na różnorodne możliwości aranżacji wielkości oraz kształtu, kasetony reklamowe mogą pełnić też różne role w zakresie komunikacji wizualnej, znajdują swoje zastosowanie w oznakowaniu biur, obiektów handlowych, produkcyjnych lub usługowych, są też nośnikiem wykorzystywanym w akcjach promocyjnych i reklamie produktowej.

W naszej firmie przy tworzeniu kasetonów stosujemy materiały z tworzyw sztucznych: PMMA, PCV, Polipropylen, Poliwęglan. Dysponujemy również materiałami kompozytowymi typu Dibond, Reynobond, Alupanel i innymi. W przypadku kasetonów wielkoformatowych wykorzystujemy technologię elastycznego lica, która zapewnia trwałe i estetyczne wykonanie oraz ułatwia serwisowanie. Do podświetlenia wykorzystujemy systemy jarzeniowe renomowanych firm lub energooszczędne oświetlenie typu LED.

powrót
Kaseton podświetlany, pleksi lakierowane kaseton z aluminium lakierowany proszkowo kaseton świetlny wytłaczany nadruk na baklicie - podświetlany